Zawsze świeże kwiaty
Kwiaciarnia
Czerwone Korale
Pierwsza
Komunia Święta

Pierwsza
Komunia ŚwiętaPierwsza Komunia to szczególny czas , kamień milowy w naszym życiu zamykający pewien okres i rozpoczynający nasze nowe życie. Warto sprawić, aby przeżywanie tak ważnej uroczystości miało odpowiednią oprawę. Najczęściej i najchętniej zamawianymi kwiatami na tą uroczystość są kompozycje z kwiatów ciętych w formie wianka. Kwiaty są zabezpieczone specjalnym lakierem zapobiegającym szybkiemy wysychaniu kwiatów. Dodatkowo wraz z wiankiem dodawane jest pudełko do przechowywania wianka w lodówce. Znakomitym prezentem dla dziewczynki bedzie mała wiązanka z kwiatów cietych lub kosz kwiatów . Bezpłatny transport na terenie Starachowic.
Kosze z kwiatów  ciętych lub doniczkowych są oryginalnym i bardzo dobrze odbieranym przez dzieci prezentem . Jeżeli lubisz kwiaty i cenisz sobie oryginalność, wybierz zamiast pudełka czekoladek wspaniały kosz kwiatów.
Wianki komunijne to nieodzowny atrybut stroju.
Jeżeli chcesz, aby Twoja córka wyglądała szczególnie pięknie w ten jakże ważny dzień, zamów dla niej wianek z żywych kwiatów, co podkreśli tak uroczysty jak i ulotny i niepowtarzalny charakter tej chwili .

Wianki komunijne wykonywane są na stelażach, które pozwalają na doskonałe dopasowanie do głowy poprzez zastosowanie wiązania kokardowego . Kwiaty zabezpieczone są przez więdnięciem specjalnym preparatem , co pozwala w sprzyjających warunkach wykorzystywać wianek przez około 7 dni.
Wianki komunijne pakowane są w plastikowy pojemnik . W takim pojemniku przewozi się wianki oraz przechowuje w lodówce. Każdego dnia po użyciu wianka, wianek należy włożyć do pojemnika i przechowywać w lodówce. Zapewni to wydłużenie czasu użytkowania o kilka dni.
Wianek i prezenty to nie wszystko. Zwyczajowo należy także przygotować aranżację florystyczną kościoła. Mnogość wzorów oraz wielkości i architektury kościołów wymaga indywidualnego podejścia do problemu. Projektujemy i wykonujemy  aranżacje kwiatowe z kwiatów ciętych i doniczkowych na I Komunie Świętą
Masz pytania ? Zadzwoń .
608 330 124