Studio Dekoracji "Projekt Marzenie" Platinium Wedding.


Przypadkowo data rozpoczęcia realizacji nowego pomysłu zbiegła się z tak znamienną datą jak początek nowego roku. Z wielkim entuzjazmem, lecz i z wielkimi obiekcjami powstaje w Starachowicech Projekt Marzenie czyli studio  konsultacji ślubnych w Starachowicach. Jednego mogę być pewna, nic nie dzieje się samo. Każde marzenie jest wynikiem dużego nakładu pracy, doświadczenia i wielkiej siły woli. Wielu nieprzespanych nocy i ciągłej niepewności czy to nie było „z motyką na słońce”! Jak każdy projekt, w który wkłada się całego siebie, W Starachowicach Studio będzie miejscem ciekawych i inspirujących spotkań osób zainteresowanych organizacją własnego ślubu i wesela. Do tej pory nie było takiego salonu w Starachowicach. W jednym miejscu można odbyć konsultacje ślubne, czyli porozmawiać z florystką, wedding planerką, fotografem, cukiernikiem czy przedstawicielem sali weselnej. Konsultacje ślubne są na chwilę obecną bezpłatne. Spotkajmy się na konsultacjach w Starachowicach :)
Pierwszy etap: koncepcja
  
Na wygodnej kanapie, z filiżanką pachnącej kawy grupa przyjaciół omawia przyjęcie niespodziankę na 40 urodziny swojej koleżanki. Innym razem, przy roboczym blacie młoda, zakochana para projektuje swoje wesele. Czasem wpadnie jakiś przejęty młody człowiek, który chciałby zorganizować niezapomniane zaręczyny. Tak widzę moje studio konsultacji ślubnych. Na konsultacje ślubne jestem w stanie zapewnić opiekę grafika, polecić fotografa, studio oświetleniowe i zaproponować ciekawe atrakcje dla gości weselnych. Jednak moja główna praca i miłość to projektowanie i wykonanie dekoracji kwiatowych.
Drugi etap : przygotowanie Platinium Wedding
  
Co gwarantuje spełnienie takich marzeń? Wiele lat doświadczenia. Za mną stoi ponad dziesięć lat świetnej współpracy z młodymi parami. Wiele lat nauki rzemiosła florystycznego, staże u ślubnych trendsetterów, szkolenia biznesowe i dekoratorskie. Stała współpraca i z najlepszymi w branży. Kontakty z grafikiem, pozwalające ustalić wysoki poziom papeterii  ślubnej, zaproszeń i dodatkowych elementów. Konsultacje z wedding planerką to stałe uaktualniane informacji o nowych trendach w dziedzinie oświetlenia, realizacjach wideo, atrakcjach dla gości. Stała współpraca z salami weselnym pozwalającą dobrać właściwe miejsce do każdej pary.
Trzeci etap : materializacja marzeń
  
Na razie jestem właścicielką 80 metrów kwadratowych powierzchni do totalnego remontu, którego rozmiar zaczyna mnie coraz bardziej przerażać. Dlaczego więc trzymam się tej lokalizacji? Spora przestrzeń, wysokie pomieszczenia – po prostu ,, tu się można rozwinąć!,,  W dodatku przy głównej drodze, lecz z miejscami parkingowymi. Pomieszczenie ukryte w podwórzu, gdzie hałas miejski nie jest aż tak bardzo dokuczliwy. Trawnik, drzewa.... Spokojni i życzliwi sąsiedzi..... To wszystko są skarby na wagę złota. Siła marzeń jest olbrzymia. Pozwala przekroczyć wszelkie przegrody.  Z jej pomocą powstają rzeczy wielkie i piękne, takie jak Projekt Marzenie Platinium Wedding.